Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Ona (Her)

Film premiera: 18.12.2013

Film rozgrywa się w Los Angeles, w niedalekiej przyszłości. Theodore Twombly to pełen kompleksów, samotny, wrażliwy mężczyzna, który zarabia na życie pisząc wzruszające, osobiste listy do innych ludzi. czytaj więcej

Więcej o Ona

Najlepsze recastingi - postacie, które zyskały na zmianie odtwórcy

Dziś mało kto wyobraża sobie Hulka innego niż z twarzą Marka Ruffalo. Na początku grał go jednak (już w ramach MCU!) Edward Norton. Scarlett Johansson wcale nie miała pojawić się u boku Phoenixa w Her, a Indiana Jones miał wyglądać jak Tom Selleck.

Najlepsze recastingi - postacie, które zyskały na zmianie odtwórcy

Marek Jura, 22 sierpnia 2021, 09:30

3083

Przygotuj się na Cyberpunk 2077 - filmy, które wprowadzą w klimat gry

Jesteśmy już na ostatniej prostej do premiery Cyberpunka 2077. Jak jeszcze bardziej nakręcić się na grę studia CD Projekt RED? Chociażby poprzez filmy w futurystyczno-dystopicznej stylistyce – a najlepiej te, które znajdziecie tutaj.

Przygotuj się na Cyberpunk 2077 - filmy, które wprowadzą w klimat gry

Karol Laska, 5 grudnia 2020, 09:30

2710

Ona, Zimowa opowieść - Weekendowe premiery filmowe

Jutro walentynki, więc polskie premiery filmowe na ten weekend przebiegną pod znakiem miłości, romansu i uczuć wszelakich. Tradycyjnie tłumy pójdą na kolejną polską komedię - Facet (nie)potrzebny od zaraz, jak jednak myślę, że 14.02 to dzień jednego filmu - Ona Spike'a Jonze na pewno znajdzie zwolenników.

Ona, Zimowa opowieść - Weekendowe premiery filmowe

fsm, 13 lutego 2014, 10:08

83281

FILMag #27 - RoboCop, Ona oraz film z klocków LEGO

Kinowe sale w lutym są rozgrzewane przez zaległe premiery z 2013 roku, do których dochodzi garść świeżych, potencjalnych hitów (jak choćby nowa wersja słynnego RoboCopa). Ponadto prezentujemy najciekawsze zwiastuny oraz garść newsów ze świata filmu.

FILMag #27 - RoboCop, Ona oraz film z klocków LEGO

eJay & fsm, 2 lutego 2014, 12:00

1001

FILMag Extra – najbardziej oczekiwane filmy 2014 roku

Nowy filmowy rok zaczynamy od przedstawienia wam listy 20 najbardziej oczekiwanych produkcji, które zawitają do naszych kin w ciągu 12 miesięcy. Sprawdźcie, o czym już wkrótce będziecie dyskutować ze znajomymi.

FILMag Extra – najbardziej oczekiwane filmy 2014 roku

eJay & fsm, 3 stycznia 2014, 00:01

992

Film: Ona

Film rozgrywa się w Los Angeles, w niedalekiej przyszłości. Theodore Twombly to pełen kompleksów, samotny, wrażliwy mężczyzna, który zarabia na życie pisząc wzruszające, osobiste listy do innych ludzi. U załamanego po zakończeniu długoletniego związku, zainteresowanie budzi nowy, zaawansowany system operacyjny, który obiecuje, jako obdarzony samodoskonalącą się inteligencją, intuicyjnie dostosowywać się do potrzeb indywidualnego użytkownika. Po uruchomieniu systemu Theodore jest zachwycony, gdy poznaje „Samanthę", ciepły, kobiecy głos, który zdaje się należeć do szalenie wrażliwej, wnikliwej i zaskakująco zabawnej „osoby". W miarę, jak jej potrzeby i pragnienia rosną, równocześnie z jego własnymi, ich przyjaźń pogłębia się i przeradza w miłość.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun