Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Dziewczyna ze zdjęcia (Girl in the Picture)

Film premiera: 06.07.2022

Dziewczyna ze zdjęcia to dokument true crime dystrybucji Netflixa. Opowiada o młodej, umierającej kobiecie znalezionej na poboczu drogi. Śmierć kobiety i prowadzone śledztwo zaczynają ujawniać jej przerażającą przeszłość. czytaj więcej

Więcej o Dziewczyna ze zdjęcia

Czemu dokument z Netflixa tak przeraził widzów? Wyjaśniamy

Dziewczyna ze zdjęcia to jeden z najnowszych dokumentów Netfliksa. Jak się okazuje, produkcja, która szybko znalazła liście dziesięciu najpopularniejszych tytułów platformy streamingowej, budzi w widzach przerażenie i odrazę. Tym, którzy jeszcze nie oglądali filmu, wyjaśnimy czemu ów obraz powoduje tak negatywne emocje.

Czemu dokument z Netflixa tak przeraził widzów? Wyjaśniamy

grim_reaper, 17 lipca 2022, 22:05

140746

Film: Dziewczyna ze zdjęcia

Dziewczyna ze zdjęcia to dokument true crime dystrybucji Netflixa. Opowiada o młodej, umierającej kobiecie znalezionej na poboczu drogi. Śmierć kobiety i prowadzone śledztwo zaczynają ujawniać jej przerażającą przeszłość.

Dziewczyna ze zdjęcia to wydany w 2022 film dokumentalny true crime reżyserii Skye Borgman. Za jego dystrybucję odpowiada Netflix. Dokument opowiada o młodej, rannej kobiecie odnalezionej na poboczu drogi. Jej rany okazują się zbyt być poważne, prowadząc do jej śmierci. Prowadzone w jej sprawie śledztwo zaczyna odkrywać przerażającą przeszłość ofiary oraz zbrodnie jej ojczyma. Film opowiada o tożsamościach ofiary, okrucieństwach, przez które przeszła z rąk ojczyma oraz następstwach jej śmierci, wliczając w to burzliwy proces o prawa do opieki nad jej synem i jego porwanie.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.