Fanfik (Fanfic)

Film (PL) premiera: 17.05.2023

Polski dramat z 2023 roku ukazujący historię nastoletniej Tosi, która nie mogąc odnaleźć się w codziennym życiu, poszukuje ukojenia w pisaniu internetowych powieści – fanfików. Rolę głównej bohaterki odegrała Alin Szewczyk. czytaj więcej

Więcej o Fanfik

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 19-21 maja 2023 roku

Ant-Man i Osa: Kwantomania wreszcie debiutuje w streamingu. Ale to nie jedyna ciekawa nowość z tego tygodnia. Zobaczcie, co obejrzeć w ten weekend.

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 19-21 maja 2023 roku

Edyta Jastrzębska, 18 maja 2023, 11:00

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Disney Plus w weekend 19-21 maja 2023 roku

Film: Fanfik

Polski dramat z 2023 roku ukazujący historię nastoletniej Tosi, która nie mogąc odnaleźć się w codziennym życiu, poszukuje ukojenia w pisaniu internetowych powieści – fanfików. Rolę głównej bohaterki odegrała Alin Szewczyk.

Fanfik to dramat młodzieżowy oparty na książce Natalii Osińskiej o tym samym tytule Produkcja w reżyserii Marty Karwowskiej miała swoją premierę 17 maja 2023 roku. Jej głównym wątkiem jest historia nastoletniej Tośki (w roli tej Alin Szewczyk), która chcąc choć na moment uwolnić się od problemów codzienności, zatapia się w wirtualnym świecie, tworząc internetowe powieści – fanfiki. Kiedy w szkole pojawia się nowy uczeń, Leon (Jan Cięciara), dziewczyna nawiązuje z nim silną więź. Poszukując swej prawdziwej tożsamości zaczyna coraz lepiej rozumieć, że tak naprawdę jest chłopcem – Tośkiem.

Zobacz zwiastun