Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Śmierć na Nilu (Death on the Nile)

Film premiera: 09.02.2022

Sielankowy nastrój miodowego miesiąca młodej pary, spędzającej podróż poślubną na luksusowym statku rzecznym, zostaje przerwany przez ponure zdarzenie. czytaj więcej

Więcej o Śmierć na Nilu

Najnowszy trailer Śmierci na Nilu pomija Armie'go Hammera

W ostatnim czasie do sieci trafił nowy zwiastun filmu Śmierć na Nilu, w którym obecność aktora Armiego Hammera została ograniczona do minimum, a jego postać wypowiada zaledwie kilka słów.

Najnowszy trailer Śmierci na Nilu pomija Armie'go Hammera

Ania Orzech, 22 grudnia 2021, 13:05

135218

Trailer dla miłośników klasycznych kryminałów - oto Śmierć na Nilu

W sieci zadebiutował pierwszy zwiastun Śmierci na Nilu, czyli wyreżyserowanej przez Kennetha Branagha kolejnej ekranizacji słynnej powieści kryminalnej autorstwa Agathy Christie. Produkcja zadebiutuje w kinach 23 października tego roku.

Trailer dla miłośników klasycznych kryminałów - oto Śmierć na Nilu

AlexB, 20 sierpnia 2020, 12:50

124266

Film: Śmierć na Nilu

Sielankowy nastrój miodowego miesiąca młodej pary, spędzającej podróż poślubną na luksusowym statku rzecznym, zostaje przerwany przez ponure zdarzenie. Beztroska wycieczka po Egipcie zmienia się w poszukiwania mordercy, na czele których staje jeden z uczestników rejsu po Nilu, niezawodny Hercules Poirot. Egzotyczna, tajemnicza i niepozbawiona niebezpieczeństw sceneria stanowi znakomite tło tej mrocznej opowieści o obsesyjnej miłości i jej tragicznych skutkach. Tym bardziej, że historia – jak rzeka – wije się w niezwykle zagadkowy sposób, nie pozwalając widzom odgadnąć zakończenia aż do finałowej, szokującej demaskacji.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun