Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Klątwa Doliny Węży (The Curse of Snake Valley) - 1988

Film (PL) premiera: 03.10.1988

Francuski pilot Bernard Traven zgłasza się do sinologa, profesora Jana Tarnasa, z prośbą o rozszyfrowanie tajskiego manuskryptu. czytaj więcej

Więcej o Klątwa Doliny Węży

Najgorsze polskie filmy, które i tak warto znać

Dziś prezentujemy trzynaście polskich tytułów, którą są tak spektakularnie złe, że nie możecie przejść obok nich obojętnie! Przekonajcie się sami, czy znacie je wszystkie.

Najgorsze polskie filmy, które i tak warto znać

Jan Tracz, 14 maja 2022, 09:30

3518

Najgorsze filmy, które obejrzysz z przyjemnością - tak złe, że aż dobre

Słabe aktorstwo, katastrofalne efekty, beznadziejny scenariusz i zero talentu w rękach reżysera. W historii kinematografii powstało naprawdę dużo złych filmów. Ale dobrze wiemy, że są wśród nich filmy tak złe, że aż dobre. Oto 9 z nich.

Najgorsze filmy, które obejrzysz z przyjemnością - tak złe, że aż dobre

fsm, 9 lutego 2018, 14:17

1584

Film: Klątwa Doliny Węży

Francuski pilot Bernard Traven zgłasza się do sinologa, profesora Jana Tarnasa, z prośbą o rozszyfrowanie tajskiego manuskryptu. Pismo wpadło mu w ręce, gdy został zestrzelony na laotańsko-wietnamskim pograniczu i szukał schronienia w buddyjskiej świątyni. Manuskrypt ujawnia pewną mapę, a tekst mówi o specyfiku dającym władzę nad światem. Tarnas i Traven lecą do Wietnamu, by odnaleźć Dolinę Węży. Towarzyszy im związana z kontrwywiadem dziennikarka Christine.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.