Bezsenność we dwoje (Along for the Ride)

Film premiera: 06.05.2022

Bezsenność we dwoje to amerykański dramat opowiadający o Auden, absolwentce liceum cierpiącej na bezsenność. Podczas wakacji poznaje ona Eliego, z którym wyrusza na nocne wyprawy w nadmorskim miasteczku Colby. czytaj więcej

Film: Bezsenność we dwoje

Bezsenność we dwoje to amerykański dramat opowiadający o Auden, absolwentce liceum cierpiącej na bezsenność. Podczas wakacji poznaje ona Eliego, z którym wyrusza na nocne wyprawy w nadmorskim miasteczku Colby.

Bezsenność we dwoje to amerykański dramat i debiutancka produkcja reżyserki Sofii Alvarez. Stanowi adaptację powieści Sary Dessen o tym samym tytule. Za dystrybucję filmu odpowiada Netflix. Główną bohaterką dramatu jest Auden, cierpiąca na bezsenność absolwentka liceum, która poświęciła swoje nastoletnie lata życia na naukę, by zadowolić surową matkę. Podczas wakacji w nadmorskim miasteczku Colby poznaje ona Eliego, również cierpiącego na bezsenność. Nastolatkowie zaczynają wyruszać na nocne eskapady po miasteczku, podczas których Auden nawiązuje więź z Elim i nadrabia utracone nastoletnie lata. W filmie wystąpili m.in. Emma Pasarow (Auden), Belmont Cameli (Eli), Kate Bosworth (Heidi) i Andie MacDowell (Victoria).