Zeke i Luther (Zeke and Luther)

Serial (US) premiera: 15.06.2009

Zeke i Luther opowiada o perypetiach dwójki tytułowych przyjaciół, których życiowym celem jest wstąpienie do grona najlepszych deskorolkarzy na świecie. Produkcja należy do gatunku komedii dla młodzieży. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 3
Epizodów: 73
Sezon 3
26 Epizodów
Premiera 28.02.2011
Wszystkie Sezony

Serial: Zeke i Luther

Zeke i Luther opowiada o perypetiach dwójki tytułowych przyjaciół, których życiowym celem jest wstąpienie do grona najlepszych deskorolkarzy na świecie. Produkcja należy do gatunku komedii dla młodzieży.

Zeke i Luther to serial komediowy przeznaczy głównie dla nastolatków, wyprodukowany przez Disneya. Jego głównymi twórcami są Matt Dearborn (Świat nonsensów u Stevensów) i Tom Burkhard (Pełna chata). Tytułowi bohaterowie to dwaj młodzi przyjaciele. Kochają oni jeździć na deskorolkach i marzą, by pewnego dnia stać się jednymi z najlepszych skaterów na świecie. Oczywiście po drodze przydarzają im się rozmaite zabawne sytuacji. W produkcji wystąpili między innymi Hutch Dano (Zeke), Adam Hicks (Luter), Andy Pessoa (Stinky Cast / Garrett Delfino), Ryan Newman (Ginger), Mircea Monroe (Hottie Babesworth), Nate Hartley (Ozzie), Dan Curtis Lee (Kojo), Abigail Mavity (Lisa Grubner) oraz David Ury (Don). Zdjęcia kręcono w Torrance.