Yellowjackets

Serial (US) premiera: 14.11.2021

Yellowjackets to serial dramatyczny stworzony przez Ashley Lyle i Barta Nickersona. Opowiada o żeńskiej drużynie piłkarskiej przeżywającej katastrofę samolotu, który rozbija się głęboko w lesie w Ontario. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 2
Epizodów: 19
Canal+
dramat tajemnica
Sezon 2
9 Epizodów
Premiera 26.03.2023
Wszystkie Sezony

Więcej o Yellowjackets

Najlepsze nowe seriale 2022

Przed rozpoczęciem roku widzowie chyba najbardziej czekali na Władcę Pierścieni: Pierścienie Władzy. Serial zebrał jednak mieszane recenzje. Pojawiło się za to mnóstwo nowości, które naprawdę dały radę.

Najlepsze nowe seriale 2022

Marek Jura, 20 grudnia 2022, 11:30

Najlepsze nowe seriale 2022

Serial: Yellowjackets

Yellowjackets to serial dramatyczny stworzony przez Ashley Lyle i Barta Nickersona. Opowiada o żeńskiej drużynie piłkarskiej przeżywającej katastrofę samolotu, który rozbija się głęboko w lesie w Ontario.

Akcja Yellowjackets rozgrywa się w 1996 roku, kiedy to drużyna piłkarska z New Jersey udaje się do Seattle na krajowy turniej. Podczas lotu nad Kanadą ich samolot rozbija się głęboko w dziczy, a pozostali członkowie zespołu przez dziewiętnaście miesięcy są zdani sami na siebie. Serial opowiada o ich próbach przetrwania, a także śledzi ich obecne życie w 2021 roku. W rolach głównych wystepują: Melanie Lynskey, Tawny Cypress, Juliette Lewis, Christina Ricci, Ella Purnell, Steven Krueger i Warren Kole. Serial zyskał uznanie krytyków, z pochwałami za fabułę oraz obsadę.