Koszmarny lokator (Worst Roommate Ever)

Serial (US) premiera: 01.03.2022

Worst Roommate Ever (pol. Koszmarny lokator) to serial dokumentalny opisujący cztery autentyczne historie, w których pozornie nieszkodliwi współlokatorzy stają się poważnym zagrożeniem dla swoich niczego niepodejrzewających ofiar. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 2
Epizodów: 9
Sezon 2
4 Epizody
Premiera 26.06.2024
Wszystkie Sezony

Więcej o Koszmarny lokator

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 4-6 marca 2022 roku

W tym tygodniu do VoD wkracza nowy serial ze świata The Boys – Diabolical. Wśród nowości znajduje się również drugi sezon Picarda, Koszmarny lokator i ciekawe filmowe propozycje. Przekonajcie się, co warto obejrzeć w ten weekend.

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 4-6 marca 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 4 marca 2022, 11:35

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 4-6 marca 2022 roku

Serial: Koszmarny lokator

Worst Roommate Ever (pol. Koszmarny lokator) to serial dokumentalny opisujący cztery autentyczne historie, w których pozornie nieszkodliwi współlokatorzy stają się poważnym zagrożeniem dla swoich niczego niepodejrzewających ofiar.

Worst Roomate Ever to pięcioodcinkowy serial dokumentalny, którego pierwszy sezon ukazał się na Netflixie w roku 2022. Jego producentem wykonawczym jest Jason Blum, znany z takich produkcji, jak To my, Uciekaj czy Noc oczyszczenia. Serial ten ukazuje prawdziwe historie, w których niczego nieświadome osoby padały ofiarą bezlitosnych oszustów i morderców, na co dzień funkcjonujących pod przykrywką nieszkodliwych współlokatorów. Każdy z odcinków koncentruje się na innym przypadku, wyjątek stanowią jedynie dwa ostatnie, w których opisywana jest szerzej sprawa Jamisona Bachmana – „seryjnego dzikiego lokatora”.