Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Nowy Eden (Welcome to Eden)

Serial (ES) premiera: 06.05.2022

Nowy Eden to hiszpański serial osadzony w konwencji thrillera dystrybucji Netflixa. Opowiada o pięciu młodych ludziach zwabionych na tropikalną wyspę obietnicą ekskluzywnej imprezy. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 8

Serial: Nowy Eden

Nowy Eden to hiszpański serial osadzony w konwencji thrillera dystrybucji Netflixa. Opowiada o pięciu młodych ludziach zwabionych na tropikalną wyspę obietnicą ekskluzywnej imprezy. Bohaterowie szybko odkrywają jednak, że organizatorzy wydarzenia mają wobec nich inne plany.

Nowy Eden to hiszpański serial osadzony w konwencji thrillera z elementami science-fiction. Za jego międzynarodową dystrybucję odpowiada Netflix. Serial opowiada o Zoi, dziewczynie aktywnej w mediach społecznościowych. Wraz z czterema innymi młodymi ludźmi otrzymuje ona zaproszenie na ekskluzywną imprezę mającą na celu promowanie nowego napoju. Po imprezie Zoa i inni budzą się jednak uwięzieni i przetrzymywani w nieznanym celu. Ich zadaniem staje się ucieczka z wyspy i odkrycie prawdy na temat organizatorów wycieczki. W serialu wystąpili m.in. Amaia Aberasturi (Zoa), Begońa Vargas (Bel), Amaia Salamanca (Astrid) i Belinda Peregrín (África).

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.