Nowy Eden (Welcome to Eden)

Serial (ES) premiera: 06.05.2022

Nowy Eden to hiszpański serial osadzony w konwencji thrillera dystrybucji Netflixa. Opowiada o pięciu młodych ludziach zwabionych na tropikalną wyspę obietnicą ekskluzywnej imprezy. czytaj więcej

Anulowany
Sezonów: 2
Epizodów: 16
Sezon 2
8 Epizodów
Premiera 21.04.2023
Wszystkie Sezony

Serial: Nowy Eden

Nowy Eden to hiszpański serial osadzony w konwencji thrillera dystrybucji Netflixa. Opowiada o pięciu młodych ludziach zwabionych na tropikalną wyspę obietnicą ekskluzywnej imprezy. Bohaterowie szybko odkrywają jednak, że organizatorzy wydarzenia mają wobec nich inne plany.

Nowy Eden to hiszpański serial osadzony w konwencji thrillera z elementami science-fiction. Za jego międzynarodową dystrybucję odpowiada Netflix. Serial opowiada o Zoi, dziewczynie aktywnej w mediach społecznościowych. Wraz z czterema innymi młodymi ludźmi otrzymuje ona zaproszenie na ekskluzywną imprezę mającą na celu promowanie nowego napoju. Po imprezie Zoa i inni budzą się jednak uwięzieni i przetrzymywani w nieznanym celu. Ich zadaniem staje się ucieczka z wyspy i odkrycie prawdy na temat organizatorów wycieczki. W serialu wystąpili m.in. Amaia Aberasturi (Zoa), Begońa Vargas (Bel), Amaia Salamanca (Astrid) i Belinda Peregrín (África).