Transferts (Transfers)

Serial (FR) premiera: 16.11.2017

Transfers to serial opowiadający historię mężczyzny, który po wypadku budzi się w cele oficera walczącego z nielegalnymi podmiankami ciał. Produkcja należy do gatunku thrillerów. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 1
Epizodów: 6

Serial: Transferts

Transfers to serial opowiadający historię mężczyzny, który po wypadku budzi się w cele oficera walczącego z nielegalnymi podmiankami ciał. Produkcja należy do gatunku thrillerów.

Transfers to stworzony przez Patricka Benedeka i Claude'a Scasso (Cain) francuski serial science-fiction utrzymany w klimatach thrillera. Skupia się on na postaci Floriana Bassota, z pozoru zwykłego człowieka, który nieoczekiwanie tonie w wypadku na łodzi. Nie umiera jednak całkowicie. Pięć lat później, dzięki postępowi technologicznemu, jego umysł zostaje przeniesiony do ciała Sylvaina Bernarda, przeciwnika podmianek ciał i oficera jednostki policji mającej za zadanie egzekwowanie zakazu tego procederu. W produkcji wystąpili między innymi Arieh Worthalter (Sylvain), Brune Renault (Beatrice), Steve Tientcheu (Gabriel), Patrick Descamps (Mareuil), Sébastien Chassagne (Volber) oraz Thierry Frémont (Dangeac). Zdjęcia kręcono w Brukseli.