Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Dzicz (The Wilds)

Serial (US) premiera: 11.12.2020

The Wilds to serial opowiadający o grupie nastolatek, które po katastrofie lotniczej utknęły na bezludnej wyspie, jednak nie zdają sobie sprawy, że są przedmiotem społecznego eksperymentu. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 2
Epizodów: 11
Sezon 2
1 Epizod
Premiera 05.05.2022
Wszystkie Sezony

Więcej o Dzicz

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 6-8 maja 2022 roku

W tym tygodniu mamy do czynienia z wieloma nowościami, pośród których znajdują się seriale Clark czy Schody – weekend jest idealną porą, by się z nimi zapoznać. Zobacz, co warto obejrzeć.

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 6-8 maja 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 6 maja 2022, 09:55

138467

Serial: Dzicz

The Wilds to serial opowiadający o grupie nastolatek, które po katastrofie lotniczej utknęły na bezludnej wyspie, jednak nie zdają sobie sprawy, że są przedmiotem społecznego eksperymentu.

The Wilds przedstawia losy grupy nastolatek Fatin Jadmani, Dot Campbell, Martha Blackburn, Rachel Reid, Shelby Goodkind, Nora Reid, Toni Shalifoe i Leah Rilke, które w wyniku katastrofy lotniczej znalazły się na bezludnej wyspie. Zmuszone współpracować by przetrwać w surowych warunkach młode kobiety lepiej się poznają. Nie wiedzą jednak, że są przedmiotem społecznego eksperymentu; katastrofę lotniczą zainscenizowała Gretchen Klein, szefowa programu Dawn of Eve. W rolach głównych: Tandi Wright, Sarah Pidgeon, Jenna Clause, Richard Knowles, James Fraser, Erana James, Bree Peters, Alison Bruce, Mia Healey. Pierwszy sezon The Wilds został wydany 11 grudnia 2020 roku i otrzymał bardzo pozytywne recenzje od krytyków.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.