Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Peryferal (The Peripheral)

Serial (US) premiera: 20.10.2022

Peryferal opowiada historię młodej kobiety, która ucieka od rzeczywistości w gry wideo. Pewnego dnia zostaje poproszona o przetestowanie nowego systemu do elektronicznej rozrywki, co ma nieoczekiwane konsekwencje. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 8

Więcej o Peryferal

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 21-23 października 2022 roku

Seniorki z Gangu Zielonej Rękawiczki wkraczają, by dostarczyć widzom rozrywki, a wraz z nimi pośród premier tygodnia znalazło się m.in. Zaginione miasto oraz Akademia Dobra i Zła. Zobacz, co obejrzeć w ten weekend.

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 21-23 października 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 21 października 2022, 11:47

143826

The Peripheral – twórcy Westworld pracują nad cyberpunkowym serialem

Jonathan Nolan i Lisa Joy, czyli telewizyjny duet mający na koncie takie produkcje jak Person of Interest czy Westworld, pracuje nad serialową adaptacją cyberpunkowej powieści autorstwa Williama Gibsona. Produkcja ma trafić na streamingowy serwis Amazon Prime Video.

The Peripheral – twórcy Westworld pracują nad cyberpunkowym serialem

Adrian Werner, 18 kwietnia 2018, 11:29

108869

Serial: Peryferal

Peryferal opowiada historię młodej kobiety, która ucieka od rzeczywistości w gry wideo. Pewnego dnia zostaje poproszona o przetestowanie nowego systemu do elektronicznej rozrywki, co ma nieoczekiwane konsekwencje.

Peryferal jest serialem science-fiction wyprodukowanym dla platformy Amazon Prime Video, który powstał na podstawie powieści autorstwa Williama Gibsona. Główną bohaterką opowieści jest Flynne Fisher, młoda kobieta, która uciekając od szarej rzeczywistości spędza wolny czas w grach wideo. Pewnego dnia otrzymuje ona możliwość przetestowania ultranowoczesnego sprzętu. Z jego pomocą może ona realizować marzenia. Problem jednak polega na tym, że świat, do którego przenosi się bohaterka, nie jest do końca grą, a jej rzekome zabawy mogą mieć groźne konsekwencje nie tylko dla niej, ale również jej krewnych. W produkcji wystąpili m.in. Chloë Grace Moretz (Flynne Fisher), Gary Carr (Wilf Netherton), Jack Reynor (Burton Fisher), Louis Herthum (Corbell Pickett), Chris Coy (Jasper Baker), Austin Rising (Leon), Melinda Page Hamilton (Ella Fisher) oraz David Hoflin (Daniel). Zdjęcia kręcono m.in. w Londynie, Asheville, Marshall, Weaverville, Sylva oraz Burnsville.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun