Człowiek z Wysokiego Zamku (The Man in the High Castle)

Serial (US) premiera: 15.01.2015

Człowiek z Wysokiego Zamku to serial w konwencji dramatu na podstawie książki o tym samym tytule. Przedstawia on alternatywną wersję historii, w której nazistowskie Niemcy odniosły zwycięstwo podczas drugiej wojny światowej. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 4
Epizodów: 40
Sezon 4
10 Epizodów
Premiera 15.11.2019
Wszystkie Sezony

Więcej o Człowiek z Wysokiego Zamku

Najlepsze seriale sf na Amazon Prime Video, nasze top 10

Fani science-fiction mogą w ostatnich latach czuć się docenieni przez twórców seriali. Zwłaszcza na Amazon Prime Video produkcje tego typu święcą sukcesy, a do tego – jest ich naprawdę sporo. Wybór najlepszych nie był prosty, ale oto nasze top 10.

Najlepsze seriale sf na Amazon Prime Video, nasze top 10

PŁK, 15 października 2021, 18:16

Najlepsze seriale sf na Amazon Prime Video, nasze top 10

11 najlepszych seriali na Amazonie

Netflix stał się synonimem platformy streamingowej. Przez długi czas krok za nim było HBO. Teraz do tej wielkiej dwójki dołącza Amazon, który właśnie oficjalnie wszedł do Polski. Znajdziecie tam sporo prawdziwych perełek, oto najlepsze z nich.

11 najlepszych seriali na Amazonie

Marek Jura, 14 października 2021, 15:20

11 najlepszych seriali na Amazonie

Serial: Człowiek z Wysokiego Zamku

Człowiek z Wysokiego Zamku to serial w konwencji dramatu na podstawie książki o tym samym tytule. Przedstawia on alternatywną wersję historii, w której nazistowskie Niemcy odniosły zwycięstwo podczas drugiej wojny światowej.

Człowiek z Wysokiego Zamku to dramat na podstawie wielokrotnie nagradzanej książki Philipa K. Dicka o tym samym tytule. Przedstawia on alternatywną historię, podczas której Adolf Hitler wygrał drugą wojnę światową. Stany Zjednoczone Ameryki zostały podzielone na dwie części, znajdujące się pod wpływem niemieckim i japońskim. Akcja rozpoczyna się w 1962 roku i opowiada o kilku bohaterach starających się przeżyć pod butem reżimu lub go obalić. Wątki łączy tytułowy Człowiek z Wysokiego Zamku, tajemniczy osobnik rozprowadzający taśmy wideo ukazujące alternatywne rzeczywistości. W serialu wystąpili m.in. Alexa Davalos (Juliana Crain), Rupert Evans (Frank Fink), Luke Kleintank (Joe Blake), DJ Qualls (Ed McCarthy) i Joel de la Fuente (Takeshi Kido).