Diabelska godzina (The Devil's Hour)

Serial (GB) premiera: 28.10.2022

Diabelska godzina (The Devil's Hour) jest opowieścią o pewnej kobiecie, która co nocy budzi się o tytułowej diabelskiej godzinie – 3:33 w nocy. Powoli odkrywa ona, dlaczego tak się dzieje. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 6

Serial: Diabelska godzina

Diabelska godzina (The Devil's Hour) jest opowieścią o pewnej kobiecie, która co nocy budzi się o tytułowej diabelskiej godzinie – 3:33 w nocy. Powoli odkrywa ona, dlaczego tak się dzieje.

Diabelska godzina jest serialem wyprodukowanym dla platformy Amazon Prime Video, którego twórcą jest Tom Moran. Główną bohaterką produkcji jest Lucy Chambers, kobieta, która ma dość nietypowy problem. Otóż co noc budzi się ona o 3:33 w nocy – tytułowej godzinie diabła. Na domiar złego, od dłuższego czasu jej życie prywatne przestaje się układać. Chcąc poznać źródło swoich problemów protagonistka trafia na ślad brutalnych morderstw. W produkcji wystąpili m.in. Jessica Raine (Lucy), Peter Capaldi (Gideon), Nikesh Patel (DI Ravi Dhillon), Benjamin Chivers (Isaac), Phil Dunster (Mike), Talia Walker Bassols (Meredith Warren), Rhiannon Harper-Rafferty (Debbie Warren), Alex Ferns (DS Nick Holness), Meera Syal (Dr Ruby Bennett) oraz Thomas Dominique (Lee Warren). Zdjęcia kręcono w Wielkiej Brytanii.

Zobacz zwiastun