Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki (The Boss Baby: Back in the Crib)

Serial (US) premiera: 19.05.2022

Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki opowiada o perypetiach Teda Templetona, który z powodu problemów z prawnych ponownie zmienia się w bobasa. Produkcja należy do gatunku animowanych komedii familijnych. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 12

Serial: Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki

Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki opowiada o perypetiach Teda Templetona, który z powodu problemów z prawnych ponownie zmienia się w bobasa. Produkcja należy do gatunku animowanych komedii familijnych.

Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki jest serialem animowanym stworzonym w technice 3D, wyprodukowanym dla platformy Netflix. Tytuł stanowi kolejną część popularnej serii i stanowi bezpośrednią kontynuację filmu Rodzinka rządzi. Przed Theodorem Templetonem postawione zostają zarzuty defraudacji sporej sumy pieniędzy. Aby od nich uciec, mężczyzna ponownie przemienia się w bobasa i ukrywa u swojego brata, Tima. Wraz z dziećmi mężczyzny stara się on prowadzić zespół, który ma podnosić wskaźnik miłości do dzieci, a także stawić czoła złoczyńcom chcącym zniszczyć korporację. W produkcji głosom bohaterom użyczyli m.in. JP Karliak (Szef Bobas), Mary Faber (Tina Templeton), Ariana Greenblatt (Tabitha Templeton), Max Mittelman (Tim Templeton), Krizia Bajos (Carol Templeton) oraz Karan Soni (Pip).

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.