Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki (The Boss Baby: Back in the Crib)

Serial (US) premiera: 19.05.2022

Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki opowiada o perypetiach Teda Templetona, który z powodu problemów z prawnych ponownie zmienia się w bobasa. Produkcja należy do gatunku animowanych komedii familijnych. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 2
Epizodów: 28
Sezon 2
16 Epizodów
Premiera 13.04.2023
Wszystkie Sezony

Serial: Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki

Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki opowiada o perypetiach Teda Templetona, który z powodu problemów z prawnych ponownie zmienia się w bobasa. Produkcja należy do gatunku animowanych komedii familijnych.

Dzieciak rządzi: Powrót do kolebki jest serialem animowanym stworzonym w technice 3D, wyprodukowanym dla platformy Netflix. Tytuł stanowi kolejną część popularnej serii i stanowi bezpośrednią kontynuację filmu Rodzinka rządzi. Przed Theodorem Templetonem postawione zostają zarzuty defraudacji sporej sumy pieniędzy. Aby od nich uciec, mężczyzna ponownie przemienia się w bobasa i ukrywa u swojego brata, Tima. Wraz z dziećmi mężczyzny stara się on prowadzić zespół, który ma podnosić wskaźnik miłości do dzieci, a także stawić czoła złoczyńcom chcącym zniszczyć korporację. W produkcji głosom bohaterom użyczyli m.in. JP Karliak (Szef Bobas), Mary Faber (Tina Templeton), Ariana Greenblatt (Tabitha Templeton), Max Mittelman (Tim Templeton), Krizia Bajos (Carol Templeton) oraz Karan Soni (Pip).