Superman i Lois (Superman & Lois)

Serial (US) premiera: 23.02.2021

Superman i Lois jest serialem superbohaterskim skupiającym się na przygodach tytułowego wszechpotężnego herosa oraz jego ukochanej. Wspólnie starają się oni pogodzić konieczność ratowania świata z życiem osobistym. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 4
Epizodów: 46
Sezon 4
3 Epizody
Premiera nieznana
Wszystkie Sezony

Więcej o Superman i Lois

Najlepsze powracające seriale 2022 roku, na które czekamy

Oto lista kilkunastu powracających produkcji, które będziecie mogli obejrzeć w tym roku. Jest tu wszystko – od nastoletniego science-fiction po gangsterkę i Marvelowskie kontynuacje.

Najlepsze powracające seriale 2022 roku, na które czekamy

Jan Tracz, 29 stycznia 2022, 09:30

Najlepsze powracające seriale 2022 roku, na które czekamy

Najlepsze nowe seriale o superbohaterach

Jeszcze kilkanaście lat temu seriale superbohaterskie były raczej ciekawostką dla fanów komiksowych – ot, niskobudżetowe gniotki dobre do puszczenia w tle na domówce. Dziś niektóre z nich dobijają się do streamingowego topu. Z powodzeniem.

Najlepsze nowe seriale o superbohaterach

Marek Jura, 22 maja 2021, 09:30

Najlepsze nowe seriale o superbohaterach

Serial: Superman i Lois

Superman i Lois jest serialem superbohaterskim skupiającym się na przygodach tytułowego wszechpotężnego herosa oraz jego ukochanej. Wspólnie starają się oni pogodzić konieczność ratowania świata z życiem osobistym.

Superman i Lois to oparty na kultowych komiksach wydawnictwa DC serial superbohaterski stworzony dla stacji CW przez Todda Helbinga (Spartakus) i Grega Berlantiego (Flash). Produkcja opowiada o przygodach tytułowej dwójki postaci. Superman, prywatnie znany jako Clark Kent, to najpotężniejszy superbohater na świecie, natomiast Lois to dziennikarka gazety Daily Planet i jego ukochana. Wspólnie próbują oni pogodzić wychowywanie synów i zwykła życie rodzinne z obowiązkami związanymi z ratowaniem świata. W serialu wystąpili między innymi Tyler Hoechlin (Superman), Elizabeth Tulloch (Lois Lane), Jordan Elsass (Jonathan Kent), Alex Garfin (Jordan Kent), Emmanuelle Chriqui (Lana Lang Cushing), Inde Navarrette (Sarah Cushing), Erik Valdez (Kyle Cushing), Dylan Walsh (Generał Sam Lane) oraz Adam Rayner (Morgan Edge/Tal-Rho). Zdjęcia kręcono w Vancouver.