Stacja Jedenasta (Station Eleven)

Serial (US) premiera: 16.12.2021

Station Eleven to serial rozgrywający się w postapokaliptycznym świecie, w którym grupa ludzi próbuje odbudować świat. Produkcja należy do gatunku dramatów science fiction. Station Eleven jest serialem science fiction, wyprodukowanym dla stacji HBO. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 1
Epizodów: 10

Serial: Stacja Jedenasta

Station Eleven to serial rozgrywający się w postapokaliptycznym świecie, w którym grupa ludzi próbuje odbudować świat. Produkcja należy do gatunku dramatów science fiction.

Station Eleven jest serialem science fiction, wyprodukowanym dla stacji HBO. Jego twórcą jest Patrick Somerville (Maniac, Pozostawieni). Akcja tytułu, który został oparty na powieści Stacja Jedenaście autorstwa Emily St. John Mandel, toczy się w niedalekiej przyszłości, gdy świat został spustoszony przez epidemię grypy. Grupa ludzi przemierza zrujnowane Stany Zjednoczone, starając się odbudować świat i jednocześnie zmagając się z bardziej przyziemnymi problemami. W tytule wystąpili między innymi Mackenzie Davis (Kirsten), Himesh Patel (Jeevan), David Wilmot (Clarke), Deborah Cox (Wendy), Danielle Deadwyler (Miranda Carroll) i Joe Pingue (Dieter). Zdjęcia kręcono w Chicago, Oshawa i Mississauga.