Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

SpongeBob Kanciastoporty (SpongeBob SquarePants)

Serial (US) premiera: 01.05.1999

SpongeBob Kanciastoporty, czyli zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 13
Epizodów: 561
Sezon 13
64 Epizody
Premiera 22.10.2020
Wszystkie Sezony

Więcej o SpongeBob Kanciastoporty

SpongeBob i Pokemony pomogą w rozwoju Twoich dzieci, sugerują nowe badania

SpongeBob i Pokemony to jedne z najpopularniejszych animacji dla dzieci. Z przeprowadzonych badań wynika, że te produkcje oprócz zapewnienia rozrywki, mogą także pomóc w rozwoju maluchów.

SpongeBob i Pokemony pomogą w rozwoju Twoich dzieci, sugerują nowe badania

Agata Marczewska, 3 lutego 2023, 13:35

147493

Najlepsze seriale animowane dla dzieci i dorosłych dzieci

Zdradzę Wam sekret. Tak naprawdę wszyscy jesteśmy dziećmi. I dobrze nam z tym. Dlatego dziś zrzucamy maski powagi, by porozmawiać o serialach animowanych – tych najbardziej uniwersalnych. Oto dziesięć, które uważam za najlepsze.

Najlepsze seriale animowane dla dzieci i dorosłych dzieci

Hubert Sosnowski, 14 lipca 2019, 11:30

2045

Serial: SpongeBob Kanciastoporty

SpongeBob Kanciastoporty, czyli zabawna gąbka, która nosi kanciaste portki i mieszka w domku z ananasa na dnie Oceanu, w miejscowości Bikini Dolne. Jego największą życiową ambicją jest bycie najlepszym w Oceanie kucharzem, specjalistą w smażeniu smakołyków. Pracuje w podwodnej restauracji serwującej kraboburgery, dzięki czemu każdego dnia spełnia swe marzenie. Pełen optymizmu i inicjatywy, zawsze potrafi po mistrzowsku wpakować się w tarapaty, wciągając w nie przy okazji wszystkich wokół. Tak już jest, jak się ktoś za bardzo stara! W wolnych chwilach SpongeBob poluje na meduzy, puszcza bańki mydlane i doskonale bawi się w towarzystwie swoich przyjaciół - rozgwiazdy Patryka, wiewiórki Sandy oraz ośmiornicy Skalmara.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.