Rozdzielenie (Severance)

Serial (US) premiera: 17.02.2022

Rozdzielenie to opowieść o Marku zarządzającym zespołem pracowników, których wspomnienia dotyczące życia zawodowego i prywatnego zostały rozdzielone w wyniku zabiegu. Problemy zaczynają się, gdy pojawia się tajemniczy kolega mężczyzny. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 9
Apple TV+
sci-fi tajemnica dramat
Sezon 2
? Epizodów
Premiera nieznana
Wszystkie Sezony

Więcej o Rozdzielenie

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 10-12 marca 2023 roku

Jeśli zastanawialiście się, co obejrzeć w ten weekend, to już spieszymy z naszymi propozycjami. Jest kilka ciekawych tytułów, których być może jeszcze nie widzieliście.

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 10-12 marca 2023 roku

Edyta Jastrzębska, 9 marca 2023, 15:30

Co obejrzeć na Prime Video, Apple TV Plus i SkyShowtime w weekend 10-12 marca 2023 roku

Serial: Rozdzielenie

Rozdzielenie to opowieść o Marku zarządzającym zespołem pracowników, których wspomnienia dotyczące życia zawodowego i prywatnego zostały rozdzielone w wyniku zabiegu. Problemy zaczynają się, gdy pojawia się tajemniczy kolega mężczyzny. Produkcja łączy elementy thrillera i science-fiction.

Rozdzielenie (Severance) to wyprodukowany dla platformy Apple TV+ thriller, którego głównym twórcą jest Dan Erickson. Jego głównym bohaterem jest Mark, pracownik dużej korporacji, mający pod sobą kilku podwładnych. Jego pracodawca wdrożył nową, eksperymentalną procedurę. Otóż w wyniku zabiegu pracownicy w pracy zapominają o życiu prywatnym, a w domu o życiu zawodowym. Nie likwiduje to jednak kłopotów. Pewnego dnia z Markiem kontaktuje się tajemniczy mężczyzna twierdzący, że jest jego przyjacielem. W ten sposób rozpoczyna się ciąg zdarzeń, który doprowadzi bohatera do odkrycia prawdy o jego zawodzie. W produkcji wystąpili między innymi Adam Scott (Mark), Patricia Arquette (Harmony Cobel), John Turturro (Irving), Britt Lower (Helly), Zach Cherry (Dylan), Marc Geller (Kier Egan), Dichen Lachman (Pani Casey), Tramell Tillman (Milchick) oraz Christopher Walken (Burt). Zdjęcia kręcono w Nowym Jorku, Nyack, Kingston, Beacon oraz Holmdel.

Zobacz zwiastun