Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

See

Serial (US) premiera: 01.11.2019

See to serial sci-fi rozgrywający się w dystopijnej przyszłości, w której ludzkość traci zmysł wzroku i jest zmuszona przystosować się do nowych warunków. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 3
Epizodów: 24
Sezon 3
8 Epizodów
Premiera 25.08.2022
Wszystkie Sezony

Więcej o See

Apple TV+ - lista oryginalnych produkcji w nowym serwisie VoD

Apple przedstawił nową listę oryginalnych produkcji, które pojawią się w serwisie Apple TV+. Część z przedstawionych seriali ujrzy światło dzienne jeszcze w listopadzie tego roku, kiedy usługa wystartuje w ponad stu krajach świata.

Apple TV+ - lista oryginalnych produkcji w nowym serwisie VoD

Ender, 11 września 2019, 18:30

117568

Serial: See

See to serial sci-fi rozgrywający się w dystopijnej przyszłości, w której ludzkość traci zmysł wzroku i jest zmuszona przystosować się do nowych warunków. Gdy na świat przychodzą zdolne do widzenia bliźnięta, w społeczeństwie rodzi się wiele pytań. Świat osób niewidzących ulega nieodwracalnej zmianie, dzieci dają bowiem wszystkim pierwszą od pokoleń nadzieję na odmianę złej karty losu.

W See pozbawieni daru widzenia ludzie zwrócili się w kierunku pierwotnych wierzeń. Ojcem dwójki wyjątkowych pociech jest Baba Voss – dumny i niezłomny wojownik, którego celem staje się poszukiwanie rozwiązania zagadki nowonarodzonych członków plemienia. W oryginalnej produkcji od Apple TV+ występują m.in. Jason Momoa (Gra o tron), Dave Bautista (Strażnicy Galaktyki), Christian Camargo (Dexter), Sylvia Hoeks (Blade Runner 2049) i Alfre Woodard (Gotowe na wszystko). Plan zdjęciowy See gościł w Vancouver, Toronto, Campbell River i parku Strathcona w Kanadzie.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.