Russian Doll

Serial (US) premiera: 01.02.2019

Russian Doll to serial opowiadający o perypetiach pewnej kobiety, która trafiła do pętli czasowej. Za każdym razem, gdy umiera, budzi się ona w łazience podczas imprezy zorganizowanej z okazji jej urodzin. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 2
Epizodów: 15
Sezon 2
7 Epizodów
Premiera 20.04.2022
Wszystkie Sezony

Serial: Russian Doll

Russian Doll to serial opowiadający o perypetiach pewnej kobiety, która trafiła do pętli czasowej. Za każdym razem, gdy umiera, budzi się ona w łazience podczas imprezy zorganizowanej z okazji jej urodzin. Produkcja łączy elementy komedii i science fiction.

Russian Doll jest serialem komediowym wyprodukowanym dla platformy Netflix, którego twórczyniami są Leslye Headland, Natasha Lyonne, Amy Poehler oraz Allison Silverman. Produkcja skupia się na historii Nadii Vulvokov, kobiety po przejściach, która obchodzi urodziny. Niestety, Nadia ginie wkrótce po opuszczeniu przyjęcia. Nie jest to jednak definitywny koniec życia bohaterki. Budzi się ona bowiem w łazience w trakcie uroczystości. I tak raz za razem, wraz z kolejnymi śmierciami. Postanawia ona odkryć, co się dzieje i wyrwać się z tej dziwacznej pętli czasowej. W produkcji możemy zobaczyć m.in. Natasha Lyonne (Nadia Vulvokov), Charliego Barnetta (Alan Zaveri), Elizabeth Ashley (Ruth Brenner), Gretę Lee (Maxine), Rebeccę Henderson (Lizzy) oraz Jeremy'ego Bobba (Mike Kershaw). Zdjęcia kręcono w Nowym Jorku.