Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Q-Force

Serial (US) premiera: 02.09.2021

Q-Force jest serialem opowiadającym o przygodach Steve'a Maryweathera, agenta Amerykańskiej Agencji Wywiadowczej, który po ujawnieniu, że jest gejem, zostaje wysłany do West Hollywood, gdzie staje na czele oddziału nieprzystosowan... czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 10

Serial: Q-Force

Q-Force jest serialem opowiadającym o przygodach Steve'a Maryweathera, agenta Amerykańskiej Agencji Wywiadowczej, który po ujawnieniu, że jest gejem, zostaje wysłany do West Hollywood, gdzie staje na czele oddziału nieprzystosowanych geniuszy LGBTQ+. Produkcja jest animacją z mocnym zacięciem komediowym.

Q-Force jest wyprodukowanym dla platformy Netflix komediowym serialem animowanym przeznaczonym dla widzów dorosłych. Opowiada on historię Steve'a Maryweathera, niegdyś czołowego agenta Amerykańskiej Agencji Wywiadowczej o pseudonimie Mary. Niestety, po tym, jak przyznał się, że jest gejem, został odsunięty na boczny tor. Wysłany do West Hollywood nie zamierza się jednak poddawać. Tworzy on oddział nieprzystosowanych geniuszy LGBTQ+ o nazwie Q-Force. Po latach bezczynności jego członkowie w końcu uzyskują status agentów terenowych. Muszą oni jednak przyjąć w swoje szeregi heteroseksualnego agenta Ricka Bucka. W serialu możemy usłyszeć między innymi Seana Hayesa (Steve Maryweather), Wandę Sykes (Deb), Davida Harboura (Rick Buck), Laurie Metcalf (V) oraz Gary'ego Cole'a (dyrektor Dirk Chunley). Animacja powstaje w Los Angeles.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.