Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny (Pretty Little Liars: Original Sin)

Serial (US) premiera: 28.07.2022

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny (Pretty Little Liars: Original Sin) skupia się na historii grupy młodych ludzi, którzy muszą zmierzyć się zarówno z grzechami swoimi i swoich rodziców, jak i okrutnym mordercą znanym jako A. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 2
Epizodów: 18
Sezon 2 Słodkie kłamstewka: Szkoła letnia
8 Epizodów
Premiera 09.05.2024
Wszystkie Sezony

Więcej o Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 29-31 lipca 2022 roku

Najnowsze przygody Spider-Mana wkraczają na małe ekrany, a wraz z nimi zakulisowe spojrzenie na powstawanie efektów specjalnych do Gwiezdnych wojen oraz nowe Słodkie kłamstewka. To nie są jednak wszystkie nowości z tego tygodnia, resztę ciekawych pozycji znajdziecie w naszym materiale.

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 29-31 lipca 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 29 lipca 2022, 10:54

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 29-31 lipca 2022 roku

Serial: Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny (Pretty Little Liars: Original Sin) skupia się na historii grupy młodych ludzi, którzy muszą zmierzyć się zarówno z grzechami swoimi i swoich rodziców, jak i okrutnym mordercą znanym jako A.

Słodkie kłamstewka: Grzech pierworodny jest serialem wyprodukowanym dla platformy HBO Max, którego twórcą jest Roberto Aguirre-Sacasa (Carrie, Glee, Chilling Adventures of Sabrina). Jest on oparty na powieści autorstwa Sary Shepard i stanowi kolejną odsłoną dłuższego serialowego cyklu. Akcja tytułu toczy się w robotniczym miasteczku Milwood. Dwadzieścia lat wcześniej wstrząsnęła nim seria dramatycznych wydarzeń. Teraz nowe pokolenie mieszkańców musi zmierzyć się z konsekwencjami popełnionych błędów, zarówno własnych, jak i swoich rodziców. Na domiar złego, młodzi ludzie są prześladowani przez tajemniczego, zamaskowanego napastnika, znanego jako A. W produkcji wystąpili m.in. Bailee Madison (Imogen Adams), Chandler Kinney (Tabitha "Tabby" Hayworth), Zaria (Faran Bryant), Malia Pyles (Minnie "Mouse" Honrada), Mallory Bechtel (Karen Beasley / Kelly Beasley), Maia Reficco (Noa Olivar), Carson Rowland (Chip), Alex Aiono (Shawn) oraz Eric Johnson (Szeryf Beasley). Zdjęcia kręcono w Saugerties i Hudson.