Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Układanka (Pieces of Her)

Serial (US) premiera: 04.03.2022

Układanka to amerykański serial utrzymany w konwencji thrillera dystrybuowany przez Netflix. Opowiada o Andy Oliver, młodej kobiecie odkrywającej mroczną i brutalną przeszłość jej matki. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 8

Serial: Układanka

Układanka to amerykański serial utrzymany w konwencji thrillera dystrybuowany przez Netflix. Opowiada o Andy Oliver, młodej kobiecie odkrywającej mroczną i brutalną przeszłość jej matki.

Układanka (Pieces of Her) to wydany w 2022 roku serial utrzymany w konwencji thrillera, dystrybuowany przez Netflix. Powstał na podstawie powieści autorstwa Karin Slaughter o tym samym tytule. Jego główną bohaterką jest Andy Oliver, młoda kobieta opiekująca się swoją matką, Laurą, po tym jak przeszła raka piersi. Podczas wizyty w centrum handlowym dziewczyna trafia w sam środek brutalnej strzelaniny i widzi, jak Laura z łatwością zabija napastników. Niedługo potem tajemniczy osobnicy z przeszłości Laury odnajdują ją, zmuszając Andy do ucieczki. Kobieta postanawia odkryć prawdę na temat swojej matki, skrywanych przez nią sekretów i jej prawdziwej tożsamości. W serialu wystąpili m.in. Toni Collette (Laura Oliver), Bella Heathcote (Andy Oliver) i Omari Hardwick (Gordon Oliver).

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.