Impersonalni (Person of Interest)

Serial (US) premiera: 22.09.2011

Impersonalni (Wybrani) opowiadają historię byłego agenta CIA, który zostaje zwerbowany przez przez tajemniczego miliardera. Jego zadaniem jest powstrzymywanie zbrodni, które dopiero mają się wydarzyć. Produkcja łączy elementy kryminału i thrillera. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 5
Epizodów: 103
Sezon 5
13 Epizodów
Premiera 04.05.2016
Wszystkie Sezony

Serial: Impersonalni

Impersonalni (Wybrani) opowiadają historię byłego agenta CIA, który zostaje zwerbowany przez przez tajemniczego miliardera. Jego zadaniem jest powstrzymywanie zbrodni, które dopiero mają się wydarzyć. Produkcja łączy elementy kryminału i thrillera.

Impersonalni to serial kryminalny stworzony przez Jonathana Nolana (Westworld), wyprodukowany dla stacji CBS. Opowiada on historię Johna Reese'a, byłego agenta CIA, obecnie uznawanego za zmarłego. Zostaje on zwerbowany przez tajemniczego miliardera Harolda Fincha, posiadającego dostęp do potężnego systemu będącego w stanie przewidywać różnego rodzaju zbrodnie. Zadaniem Reese'a jest powstrzymywanie wykrytych przestępstw, zanim się one wydarzą. W produkcji wystąpili między innymi Michael Emerson (Harold Finch), Amy Acker (Samantha Groves), Jim Caviezel (John Reese), Sarah Shahi (Sameen Shaw), Taraji P. Henson (Detektyw Joss Carter) i Kevin Chapman (Detektyw Lionel Fusco). Zdjęcia kręcono w Nowym Jorku.