Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Nocne niebo (Night Sky)

Serial (US) premiera: 19.05.2022

Night Sky opowiada historię pewnego starszego małżeństwa, na którego podwórku ukryta jest komnata stanowiąca przejście na tajemniczą, opustoszałą planetę. Produkcja należy do gatunku science fiction. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 8

Więcej o Nocne niebo

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 20-22 maja 2022 roku

Platformy VoD przygotowały dla swoich subskrybentów ciekawe premiery, pośród których znalazły się m.in. trzeci sezon antologii Miłość, śmierć i roboty oraz nowy serial Miłość ponad czasem, a także kilka innych produkcji, o których możecie przeczytać poniżej.

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max i Prime Video w weekend 20-22 maja 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 20 maja 2022, 10:15

138932

Serial: Nocne niebo

Night Sky opowiada historię pewnego starszego małżeństwa, na którego podwórku ukryta jest komnata stanowiąca przejście na tajemniczą, opustoszałą planetę. Produkcja należy do gatunku science fiction.

Night Sky jest wyprodukowanym dla platformy Amazon Prime Video serialem science fiction, którego głównym twórcą jest Holden Miller. Jego głównymi bohaterami są Irene i Franklin York, z pozoru zwykłe starsze małżeństwo. Na podwórku ich domu ukryte jest jednak pewne osobliwe pomieszczenie – komnata, która transportuje osoby się w niej znajdujące na dziwną, opuszczoną planetę. Gdyby tego było mało, w życiu pary pojawia się pewien tajemniczy mężczyzna. W produkcji wystąpili między innymi J.K. Simmons (Franklin), Sissy Spacek (Irene), Cass Buggé (Jeanine Albermarle), Ian Owens (Paul), Beth Lacke (Chandra) oraz Piotr Adamczyk. Zdjęcia kręcono w Chicago.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.