Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

NANA (Nana)

Serial (JP) premiera: 05.04.2006

Główny wątek anime NANA skupia się wokół dwóch dwudziestoletnich dziewcząt o imieniu Nana, które mieszkają razem w Tokio. Serial został stworzony na bazie mangi autorstwa Ai Yazawa przez studio Madhouse pod wodzą Morio Asaka'iego. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 1
Epizodów: 47

Więcej o NANA

Netflix otrzyma 13 świetnych anime; Death Note, Nana i inne produkcje

Netflix w ramach współpracy z Nippon TV otrzyma 13 świetnych seriali i filmów anime. Premiera pierwszego z nich już 1 września.

Netflix otrzyma 13 świetnych anime; Death Note, Nana i inne produkcje

Rozbo, 30 sierpnia 2022, 13:46

142098

Serial: NANA

Główny wątek anime NANA skupia się wokół dwóch dwudziestoletnich dziewcząt o imieniu Nana, które mieszkają razem w Tokio. Serial został stworzony na bazie mangi autorstwa Ai Yazawa przez studio Madhouse pod wodzą Morio Asaka'iego.

Nana Osaki jest wokalistką punkowego zespołu Black Stones, natomiast Nana Komatsu to dziewczyna bardzo uczuciowa, delikatna, ale też beztroska, która przybywa do Tokio, by w końcu się usamodzielnić. W wyniku zbiegu okoliczności wynajęły razem mieszkanie o numerze 707 i pomimo wyraźnych różnic w ich charakterach, obie Nany szybko się zaprzyjaźniają. Ich skomplikowane życie osobiste zaczyna jednak rzucać cień na zawiązaną przyjaźń i zmusza je do trudnych wyborów. Serial pierwszy raz emitowany był w latach 2006-2007 przez telewizję Nippon Japonii, szybko jednak zdobył uznanie na całym świecie.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.