Moje przygody z Supermanem (My Adventures with Superman)

Serial (US) premiera: 07.07.2023

My Adventures with Superman jest serialem animowanym opartym na komiksach DC. Obserwujemy w nim losy Clarka Kenta, który powoli wchodzi w dorosłość. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 10

Więcej o Moje przygody z Supermanem

Nowy serial o Supermanie dowodzi, że DC wreszcie uczy się na swoich błędach

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości był filmem nieudanym, jednak najnowszy serial z Supermanem dowodzi, że DC uczy się na błędach.

Nowy serial o Supermanie dowodzi, że DC wreszcie uczy się na swoich błędach

Remigiusz Różański, 21 września 2023, 21:55

Nowy serial o Supermanie dowodzi, że DC wreszcie uczy się na swoich błędach

Serial: Moje przygody z Supermanem

My Adventures with Superman jest serialem animowanym opartym na komiksach DC. Obserwujemy w nim losy Clarka Kenta, który powoli wchodzi w dorosłość. Musi on pogodzić życie stażysty w gazecie Daily Planet z rolą superbohatera ratującego mieszkańców Metropolis i, od czasu do czasu, również całego świata. W jego przygodach towarzyszą mu aspirująca dziennikarka Lois Lane oraz jej protegowany, fotograf Jimmy Olsen. W produkcji głosu bohaterom użyczyli m.in. Jack Quaid (Clark Kent), Alice Lee (Lois Lane), Ishmel Sahid (Jimmy Olsen), Darrell Brown (Perry White), Jake Green (Dr. Anthony Ivo), Zehra Fazal (Leslie Willis), Azuri Hardy-Jones (Flip), Kari Wahlgren (Ma Kent), Debra Wilson (Amanda Waller) oraz Chris Parnell (Agent Slade Wilson).

Zobacz zwiastun