Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Metalokalipsa (Metalocalypse)

Serial (US) premiera: 06.08.2006

Amerykański serial animowany o fikcyjnym zespole deathmetalowym Dethklok. W końcu osiągają oni tak duży sukces, że zwracają na siebie uwagę tajnego stowarzyszenia typu Illuminati. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 4
Epizodów: 62
Sezon 4
12 Epizodów
Premiera 29.04.2012
Wszystkie Sezony

Serial: Metalokalipsa

Amerykański serial animowany o fikcyjnym zespole deathmetalowym Dethklok. W końcu osiągają oni tak duży sukces, że zwracają na siebie uwagę tajnego stowarzyszenia typu Illuminati. Chłopaki, gdzie się nie pojawią, wywołują jakąś katastrofę i chaos. Seria wystartowała 6 sierpnia 2006 roku.

Metalokalipsa to serial animowany dla dorosłych wyprodukowany w USA. Opowiada o fikcyjnym zespole deathmetalowym Dethlok, w którego skład wchodzą Nathan Explosion, Skwisgaar Skwigelf, Pickles, William Murderface oraz Toki Wartooth. W pewnym momencie zdobywają na tyle dużą popularność, że padają celem tajnego bractwa. Muzycy mają tendencje do pakowania się w kłopoty, gdziekolwiek by nie byli. Produkcja charakteryzuje się czarnym humorem, przemocą i dość często mrocznymi motywami. Seria została stworzona przez Brendona Smalla i Tommy’ego Blacha.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.