Mayo Chiki!

Serial (JP) premiera: 08.07.2011

Jirou to nieśmiały i raczej przeciętny chłopak. Niestety cierpi na gynofobię - dotyk dziewczyny powoduje u niego nagły krwotok z nosa. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 1
Epizodów: 13

Serial: Mayo Chiki!

Jirou to nieśmiały i raczej przeciętny chłopak. Niestety cierpi na gynofobię - dotyk dziewczyny powoduje u niego nagły krwotok z nosa.

Akcja zaczyna się, gdy nieszczęśliwy zbieg okoliczności sprawia, iż Jirou odkrywa szokującą prawdę o lokaju najbogatszej uczennicy. Okazuje się, że tak naprawdę Subaru jest dziewczyną. Uparła się, by za wszelką cenę kontynuować rodzinną tradycję i służyć jako lokaj, nawet jeśli zmusi ją to do udawania chłopaka. Postawiono jednak jeden warunek - jeśli ktokolwiek odkryje ten sekret, Subaru traci posadę na zawsze. By powstrzymać Jirou przed wygadaniem się komukolwiek, Kanaede, która nie chciałaby utracić lokaja, postanawia trzymać chłopaka pod całodobową obserwacją. Do tego, gdy dowiaduje się o jego chorobie, wpada na rewelacyjny pomysł wyleczenia go przy pomocy specjalnej, intensywnej terapii. To jeszcze nie wszystko. W szkole rozchodzi się plotka, że Jirou woli chłopaków i łączy go coś z uwielbianym przez wszystkie nastolatki lokajem.