Mega Spider-Man (Marvel's Ultimate Spider-Man)

Serial (US) premiera: 01.04.2012

Mega Spider-Man opowiada o przygodach tytułowego pajęczego superbohatera, który wraz z sojusznikami walczy ze złoczyńcami na ulicach i dachach Nowego Jorku. Produkcja należy do gatunku animacji akcji. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 4
Epizodów: 103
Sezon 4 kontra Podstępna Szóstka
26 Epizodów
Premiera 21.02.2016
Wszystkie Sezony

Serial: Mega Spider-Man

Mega Spider-Man opowiada o przygodach tytułowego pajęczego superbohatera, który wraz z sojusznikami walczy ze złoczyńcami na ulicach i dachach Nowego Jorku. Produkcja należy do gatunku animacji akcji.

Mega Spider-Man jest serialem animowanym opartym na kultowych komiksach wydawnictwa Marvel. Skupia się on na perypetiach tytułowego Spider-Mana, prywatnie znanego jako Peter Parker, który posiada potężne pajęcze moce. Pewnego dnia Nick Fury, dyrektor agencji T.A.R.C.Z.A., proponuje mu dołączenie do specjalnego programu szkoleniowego. W jego ramach Spider-Man ma podnieść swoje umiejętności oraz nauczyć się działać u boku drużyny. W oryginalnej wersji językowej głosu bohaterom użyczyli m.in. Drake Bell (Peter Parker), Ogie Banks (Luke Cage), Chi McBride (Nick Fury), Greg Cipes (Iron Fist), J.K. Simmons (J. Jonah Jameson), Clark Gregg (Agent Phil Coulson) oraz Steven Weber (Norman Osborn).