Ssaki (Mammals)

Serial (GB) premiera: 11.11.2022

Ssaki opowiadają o perypetiach nagrodzonego gwiazdką Michelin szefa kuchni, który odkrywa szokujący sekret na temat swojej ciężarnej żony. Produkcja należy do gatunku melodramatów. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 6

Serial: Ssaki

Ssaki opowiadają o perypetiach nagrodzonego gwiazdką Michelin szefa kuchni, który odkrywa szokujący sekret na temat swojej ciężarnej żony. Produkcja należy do gatunku melodramatów.

Ssaki jest serialem komediodramatycznym zrealizowanym dla platformy Amazon Prime Video, którego twórcą jest James Richardson (Bronson, Strefa X). Opowiada on historię Jamiego Buckinghama, szefa kuchni mogącego poszczycić się ekskluzywną gwiazdką Michelin który niespodziewanie odkrywa szokujące informacje o swojej ciężarnej żonie, Amandine i zaczyna desperacko szukać odpowiedzi. Tymczasem jego siostra, Lue, zmaga się z problemami w małżeństwie. W produkcji wystąpili m.in. James Corden (Jamie Buckingham), Melia Kreiling (Amandine Buckingham), Colin Morgan (Jeff Wilson), Sally Hawkins (Lue), Naoko Mori (Siobhan), Isla Gie (Greta), Nina Toussaint-White (Jane) oraz Tom Jones. Zdjęcia kręcono m.in. w Wielkiej Brytanii.