Monkie Kid (LEGO Monkie Kid)

Serial (CN) premiera: 12.09.2020

MK to zwykły chłopak, który dostarcza jedzenie z knajpy Pigsy’ego. Ma jedną pasję: uwielbia stare legendy! Zaprowadziły go one do kryjówki, gdzie znalazł magiczne przybory potężnego Króla Małp. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 5
Epizodów: 58
Sezon 5
10 Epizodów
Premiera 28.06.2024
Wszystkie Sezony

Serial: Monkie Kid

MK to zwykły chłopak, który dostarcza jedzenie z knajpy Pigsy’ego. Ma jedną pasję: uwielbia stare legendy! Zaprowadziły go one do kryjówki, gdzie znalazł magiczne przybory potężnego Króla Małp. Wtedy przyłapał dwójkę złoczyńców na uwalnianiu Demon Bull Kinga z więzienia pod górą. Spotkał też samego Króla Małp, który mianował go swoim następcą i powierzył ważne zadanie: wytropienie groźnego uciekiniera.

Monkie Kidowi pomaga grupka przyjaciół. Czy różnorodność charakterów przeszkadza im we współpracy? Wcale nie – te wielobarwne postaci dobrały się jak w korcu maku. Najlepsza przyjaciółka MK, Mei, uwielbia szczeniaczki i jest pomocna. Właściciel knajpy, Pigsy, bywa szorstki, ale można na nim polegać. Ogromny Sandy, były żołnierz, to pogodny wielbiciel jogi o wielkim sercu. Znawca demonów, Tang, służy wiedzą o legendach i… kulinariach. Wspólnie próbują dorwać Demon Bull Kinga!