Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

DC: Krypton (Krypton)

Serial (US) premiera: 21.03.2018

A gdyby Superman nigdy nie istniał? Akcja serialu Krypton zaczyna się dwa pokolenia przed zniszczeniem rodzinnej planety Supermana. czytaj więcej

Anulowany
Sezonów: 2
Epizodów: 20
Sezon 2
10 Epizodów
Premiera 12.06.2019
Wszystkie Sezony

Więcej o DC: Krypton

Rodzima planeta Supermana na nowym zwiastunie serialu Krypton

Stacja Syfy podzieliła się nowym trailerem serialu Krypton, w którym otrzymujemy okazję poznania macierzystej planety Supermana. Materiał zdradza, że jednym z wątków produkcji będą działania przybyszów z przyszłości.

Rodzima planeta Supermana na nowym zwiastunie serialu Krypton

Czarny Wilk, 10 stycznia 2018, 11:46

107338

Serial: DC: Krypton

A gdyby Superman nigdy nie istniał? Akcja serialu Krypton zaczyna się dwa pokolenia przed zniszczeniem rodzinnej planety Supermana. Seg-El, legendarny dziadek Człowieka ze Stali, musi zmierzyć się z poważnym dylematem - ocalić swoją planetę czy pozwolić na jej upadek z nadzieją na lepszą przyszłość swojego wnuka. Krypton pogrąża się w chaosie, a dom El zostaje zhańbiony. Znajdujący się w patowej sytuacji Seg-El musi walczyć o honor swojej rodziny oraz dobro tych, których kocha. Wystawiony na próbę przez znanych z komiksów DC Brainiaca oraz podróżującego w czasie Adama Strange’a, bohater musi spróbować chronić najbliższych i swoją planetę.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.