Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Kill la Kill (KILL la KILL)

Serial (JP) premiera: 04.10.2013

Anime Kill la Kill opowiada o losach Ryuko Matoi, która chce dowiedzieć się, kto zabił jej ojca. Swoje poszukiwania ma zamiar zacząć w jednej z obecnych uczelni. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 1
Epizodów: 24

Więcej o Kill la Kill

Zobacz czołówkę Cyberpunk: Edgerunners od Netflixa

Netflix pokazał czołówkę Cyberpunk: Edgerunners, czyli nadchodzącego anime od twórców Gurren Laganna i Kill la Kill inspirowanego grą Cyberpunk 2077.

Zobacz czołówkę Cyberpunk: Edgerunners od Netflixa

Ania Orzech, 3 lipca 2022, 18:00

140299

Serial: Kill la Kill

Anime Kill la Kill opowiada o losach Ryuko Matoi, która chce dowiedzieć się, kto zabił jej ojca. Swoje poszukiwania ma zamiar zacząć w jednej z obecnych uczelni. Tam dowiaduje się, że przewodnicząca szkoły Kiryuin Satsuki wie, kto jest mordercą ojca Ryuko, jednak nie chce jej tego wyjawić, dopóki nie wykona ona wszystkich zleconych przez nią zadań. Na samym początku Ryuko musi pokonać jednego z kapitanów szkolnego klubu, przegrywa jednak i ucieka do swojego domu. Tam przez przypadek odkrywa tajne przejście, w którym znajduje się wynalazek jej ojca – boskie wdzianko, któremu nadaje imię Senketsu. Strój ten bardzo zwiększa jej siłę, dzięki czemu jest w stanie podołać wyzwaniom Kiryuin. W między czasie Ryuko zaprzyjaźnia się z uczennicą Mako. Razem mają zamiar podołać następnym wyzwaniom.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.