Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Kierunek: Noc (Into the Night)

Serial (BE) premiera: 01.05.2020

Serial Kierunek: Noc przedstawia historię członków pasażerów pewnego samolotu z Brukseli, którzy w wyniku katastrofalnego zjawiska na Słońcu muszą ratować się ciągłą ucieczką na zachód, by cały czas pozostawiać w mroku. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 2
Epizodów: 12
Sezon 2
6 Epizodów
Premiera 08.09.2021
Wszystkie Sezony

Więcej o Kierunek: Noc

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 10-12 września 2021 roku

W ten weekend na Netflixie pożegnamy Lucyfera i przywitamy Borysa Szyca, a także odeprzemy atak obcych na HBO GO i zabawimy się w podglądaczy na Amazon Prime Video. Sprawdźcie, co przygotowały największe platformy streamingowe w Polsce.

Co obejrzeć na Netflix, HBO GO i Prime Video w weekend 10-12 września 2021 roku

Patryk Kubiak, 10 września 2021, 14:00

132823

Netflix w maju 2020 - Kierunek: Noc otwiera miesiąc

Poznaliśmy listę tytułów, które w maju zadebiutują na Netfliksie. Szczególnie ciekawie prezentuje się serial Kierunek: Noc, oparty na motywach powieści Jacka Dukaja.

Netflix w maju 2020 - Kierunek: Noc otwiera miesiąc

Bebop, 27 kwietnia 2020, 18:31

121779

Kierunek: Noc (Netflix) - zwiastun i data premiery serialu inspirowanego polskim sci-fi

Do sieci trafił oficjalny zwiastun Kierunku: Noc, który zmierza na platformę Netflix. Produkcja inspirowana jest powieścią Jacka Dukaja - Starość aksolotla. Poznaliśmy także oficjalną datę premiery serialu.

Kierunek: Noc (Netflix) - zwiastun i data premiery serialu inspirowanego polskim sci-fi

Froozyy, 18 kwietnia 2020, 14:34

121616

Kierunek: Noc - Netflix zapowiada serial inspirowany książką Dukaja

Platforma Netflix zapowiedziała sześcioodcinkowy belgijski serial Kierunek: Noc, inspirowany powieścią Jacka Dukaja Starość aksolotla. Wśród producentów tytułu, prócz samego pisarza, znalazł się Tomasz Bagiński.

Kierunek: Noc - Netflix zapowiada serial inspirowany książką Dukaja

AlexB, 3 września 2019, 15:50

117404

Serial: Kierunek: Noc

Serial Kierunek: Noc przedstawia historię członków pasażerów pewnego samolotu z Brukseli, którzy w wyniku katastrofalnego zjawiska na Słońcu muszą ratować się ciągłą ucieczką na zachód, by cały czas pozostawiać w mroku. Produkcję możemy zaliczyć do gatunku thrillerów.

Kierunek: Noc jest wyprodukowanym dla platformy Netflix serialem opartym na powieści Starość aksolotla autorstwa Jacka Dukaja. Przedstawia on apokaliptyczną wersję rzeczywistości, w której dziwne zjawisko słoneczne sprawia, że światło gwiazdy niszczy wszystko na swojej drodze. Śledzimy perypetie pasażerów pewnego lotu z Brukseli, którzy aby przetrwać, muszą cały czas kierować się na zachód i pozostawiać w mroku. Aby utrzymać się przy życiu, ta różnorodna grupa osobowości posunie się do wszystkiego. W produkcji wystąpili między innymi Laurent Capelluto (Mathieu Daniel Douek), Ksawery Szlenkier (Jakub Kieslowski), Mehmet Kurtulus (Ayaz Kobanbay), Jan Bijvoet (Richard Mertens) oraz Vincent Londez (Horst Baudin). Zdjęcia zrealizowano w Brukseli, Skopje i Sofii.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun