Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy

Niepewne (Insecure)

Serial (US) premiera: 09.10.2016

Niepewne to opowieść o losach młodej Afroamerykanki, która musi mierzyć się z trudną codziennością i prześladowaniami na tle rasowym. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 5
Epizodów: 35
Sezon 5
1 Epizod
Premiera 24.10.2021
Wszystkie Sezony

Serial: Niepewne

Niepewne to opowieść o losach młodej Afroamerykanki, która musi mierzyć się z trudną codziennością i prześladowaniami na tle rasowym. Issa Dee cierpi na chroniczny brak pewności siebie, pomimo tego stara się żyć na własnych zasadach, często ignorując obowiązujące konwenanse. Stale bez pieniędzy i z problemami z zatrudnieniem, podchodzi do wszystkiego z dystansem, urokiem i sporą dozą humoru.

Niepewne jest serialem produkcji HBO, który przez krytyków i odbiorów chwalony jest przede wszystkim za błyskotliwość i autentyczność scenariusza. Issa Rae to zarówno pomysłodawczyni, producentka, jak i odtwórczyni głównej roli. Obok Rae występują m.in. Yvonne Orji, Natasha Rothwell, Jay Ellis oraz Lisa Joyce. Kręcona w Manhattan Beach i Los Angeles produkcja zdobyła wiele wyróżnień, w tym nagrodę Emmy za najlepszy montaż serialu komediowego, a także wiele nominacji – choćby do Złotego Globu za najlepszą pierwszoplanową rolę żeńską dla Rae.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.