Równonoc (Equinox)

Serial (DK) premiera: 30.12.2020

Równonoc to duński serial w konwencji thrillera z elementami nadnaturalnymi dystrybuowany przez Netflix. Opowiada o Astrid, dziewczynie próbującej odkryć prawdę na temat tajemniczego zniknięcia jej siostry i jej kolegów ze szkoły. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 1
Epizodów: 6

Serial: Równonoc

Równonoc to duński serial w konwencji thrillera z elementami nadnaturalnymi dystrybuowany przez Netflix. Opowiada o Astrid, dziewczynie próbującej odkryć prawdę na temat tajemniczego zniknięcia jej siostry i jej kolegów ze szkoły.

Równonoc to wydany w 2020 roku przez Netflix nadnaturalny thriller. Historia opowiada o tajemniczym zaginięciu niemalże całej klasy licealnej w 1999 roku. Dwadzieścia jeden lat później siostra jednej z ofiar, Astrid, dowiaduje się o nagłej śmierci jedynego ocalałego z licealistów. Zaintrygowana postanawia przeprowadzić własne śledztwo i odkryć, co stało się z zaginionymi. Podczas swoich zmagań poznaje, że sama jest ściśle powiązana ze sprawą. W serialu wystąpili m.in. Danica Curcic (Astrid), Lars Brygmann (Dennis), Karoline Hamm (Ida) i Hanne Hedelund (Lene).