Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Dexter: New Blood

Serial (US) premiera: 07.11.2021

Dexter: New Blood kontynuuje opowieść o tytułowym seryjnym zabójcy, którego życiową misją jest eliminowanie złoczyńców. Dziesięć lat po wydarzeniach z oryginalnej serii musi się on zmierzyć z nowymi problemami. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 1
Epizodów: 10

Więcej o Dexter: New Blood

Fani wściekli na zakończenie nowego Dextera [SPOILER]

Na IMDb seria Dexter: New Blood ma ocenę ogólną 8,7 na 10. Przedostatni epizod – 9,7. Finał natomiast... Cóż, 4,7. Czy trzeba dodawać coś więcej?

Fani wściekli na zakończenie nowego Dextera [SPOILER]

Patryk Kubiak, 10 stycznia 2022, 14:05

135524

Najlepsze nowe seriale 2021 roku

Co roku atakowani jesteśmy przez setki tytułów, które produkują platformy streamingowe i stacje telewizyjne. Jak wśród wszystkich powstających dzieł oddzielić ziarno od plew? Oto zestawienie najlepszych seriali 2021 roku, które Wam w tym pomoże.

Najlepsze nowe seriale 2021 roku

Patryk Kubiak, 10 grudnia 2021, 16:41

3004

Dexter w ostatnich sezonach oryginału się pogubił, twierdzi showrunner kontynuacji

Dexter: New Blood to kontynuacja oryginalnego serialu o lubianym przez publiczność mordercy, która niebawem ujrzy światło dzienne. Teraz o kłopotach wcześniejszych sezonów wypowiedział się showrunner nadchodzącej serii.

Dexter w ostatnich sezonach oryginału się pogubił, twierdzi showrunner kontynuacji

Patryk Kubiak, 2 listopada 2021, 15:50

134029

Serial: Dexter: New Blood

Dexter: New Blood kontynuuje opowieść o tytułowym seryjnym zabójcy, którego życiową misją jest eliminowanie złoczyńców. Dziesięć lat po wydarzeniach z oryginalnej serii musi się on zmierzyć z nowymi problemami.

Dexter: New Blood jest kontynuacją serialu stacji Showmax z lat 2006–2013, realizowanego na podstawie powieści Jeffa Lindsaya. Akcja toczy się dekadę po wydarzeniach znanych z zakończenia ósmej serii oryginału. Tytułowy Dexter Morgan, seryjny zabójca starający się eliminować jedynie osoby, które na to zasługują, zmienił tożsamość i ukrywa się w Iron Lake, w okolicach Nowego Jorku, daleko od swojego rodzinnego Miami. Niestety przeszłość w końcu go dopada. W produkcji możemy zobaczyć między innymi Michaela C. Halla (Dexter Morgan), Jacka Alcotta (Harrison Morgan), Julię Jones (Angela Bishop), Johnny Sequoyah (Audrey Bishop), Jennifer Carpenter (Debra Morgan), Fredrica Lehne (Edward Olsen) oraz Clancy'ego Browna (Kurt Caldwell). Zdjęcia kręcono w stanie Massachusetts.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.

Zobacz zwiastun