Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Już nie żyjesz (Dead to Me)

Serial (US) premiera: 03.05.2019

Już nie żyjesz opowiada historię dwóch kobiet, które przeżyły osobiste tragedie. Mimo różnicy charakterów szybko się one zaprzyjaźniają. Jedna z nich nie wie jednak, że druga stara się przed nią uchronić pewną tajemnicę. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 3
Epizodów: 21
Sezon 3
1 Epizod
Premiera 17.11.2022
Wszystkie Sezony

Serial: Już nie żyjesz

Już nie żyjesz opowiada historię dwóch kobiet, które przeżyły osobiste tragedie. Mimo różnicy charakterów szybko się one zaprzyjaźniają. Jedna z nich nie wie jednak, że druga stara się przed nią uchronić pewną tajemnicę.

Już nie żyjesz jest serialem dramatycznym zrealizowanym dla platformy Netflix, którego twórczynią jest Liz Feldman (Dwie spłukane dziewczyny). Opowiada on historię dwóch kobiet. Pierwsza z nich, Jen, za wszelką cenę stara się rozwiązać tajemnicę morderstwa swojego męża. Druga, Judy, również niedawno przeżyła osobistą tragedię. Obie spotykają się podczas spotkania grupy wsparcia i mimo różnicy charakterów, szybko się ze sobą zaprzyjaźniają. Jen nie wie jednak, że Judy stara się chronić ją przed poznaniem szokującej prawdy, która mogłaby zniszczyć jej życie. W produkcji wystąpili m.in. Christina Applegate (Jen Harding), Linda Cardellini (Judy Hale), Edward Asner (Abe Rifkin), James Marsden (Steve Wood / Ben Wood), Luke Roessler (Henry Harding), Natalie Morales (Michelle), Sam McCarthy (Charlie Harding) oraz Diana Maria Riva (Detektyw Ana Perez). Zdjęcia kręcono m.in. w Laguna Beach i Los Angeles.

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.