Curon

Serial (IT) premiera: 10.06.2020

Curon to włoski serial w konwencji thrillera z elementami horroru i fantasy. Opowiada o Annie Raina oraz jej dzieciach, Darii i Mauro. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 1
Epizodów: 7

Serial: Curon

Curon to włoski serial w konwencji thrillera z elementami horroru i fantasy. Opowiada o Annie Raina oraz jej dzieciach, Darii i Mauro. Po śmierci swojej matki Anna powraca do rodzinnego miasteczka Curon, odkrywając nadnaturalne wydarzenia, które mogły przyczynić się do tej tragedii.

Curon to włoski thriller z elementami fantasy i horroru, wydany w 2020 roku na platformie Netflix. Tytuł wyreżyserowali Fabio Mollo i Lyda Patitucci. Głównymi bohaterami są Anna Raina i jej dzieci, Daria i Mauro, którzy powracają do swojego rodzinnego miasteczka Curon po śmierci matki Anny. Stykają się oni z niewyjaśnioną wrogością ze strony miejscowych. Niedługo potem Anna rozpoczyna śledztwo w celu odnalezienia znaczenia tajemniczego snu, który przedstawiał jej sobowtóra mordującego jej matkę. Kobieta odkrywa mroczny sekret miasteczka dotyczący miejscowego jeziora. W serialu zagrali m.in. Valeria Bilello (Anna Raina), Federico Russo (Mauro Raina), Margherita Morchio (Daria Raina) i Luca Lionello (Thomas Raina).