Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Kowbojka z Kopenhagi (Copenhagen Cowboy)

Serial (DK) premiera: 05.01.2023

Kowbojka z Kopenhagi jest duńskim serialem kryminalnym wyprodukowanym dla platformy Netflix, którego twórcą jest Nicolas Winding Refn (Drive, Tylko Bóg wybacza). czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 6

Opinie o Kowbojka z Kopenhagi

Mój ukochany twórca przesadził. Jego serial superbohaterski to męczarnia

Wielbię Nicolasa Windinga Refna, ale tym razem posunął się o parę neonowych ujęć za daleko. Jego Copenhagen Cowboy wydaje się dziełem wypranym z treści. I choć takie seriale superbohaterskie to rzadkość, ten wydaje się totalnie przestrzelony.

Mój ukochany twórca przesadził. Jego serial superbohaterski to męczarnia

Karol Laska, 10 stycznia 2023, 16:10

146637

Więcej o Kowbojka z Kopenhagi

Hideo Kojima wystąpił w serialu Netflixa

Hideo Kojima to człowiek wielu talentów. Oprócz tworzenia hitowych gier wideo, Japończyk spełnia się również jako aktor. Ostatnio jego występ mogliśmy obejrzeć w serialu Kowbojka z Kopenhagi.

Hideo Kojima wystąpił w serialu Netflixa

grim_reaper, 9 stycznia 2023, 19:52

146603

Serial: Kowbojka z Kopenhagi

Kowbojka z Kopenhagi jest duńskim serialem kryminalnym wyprodukowanym dla platformy Netflix, którego twórcą jest Nicolas Winding Refn (Drive, Tylko Bóg wybacza). Główną bohaterką opowieści jest Miu, enigmatyczna młoda kobieta, która wyrusza w podróż po przestępczym półświatku tytułowej stolicy Danii w poszukiwaniu zemsty. Pełna oniryzmu droga wpłynie nieodwracalnie zmieni życie kobiety. W produkcji wystąpili m.in. Angela Bundalovic (Miu), Andreas Lykke Jřrgensen (Nicklas), Li Ii Zhang (Mor Hulda), Zlatko Buric (Miroslav), Hok Kit Cheng (Ying), Emilie Xin Tong Han (Ai), Shang Preben Madsen (Lai), Maria Erwolter (Beate), Valentina Dejanovic (Cimona), Leif Sylvester (Arne), Thjerza Balaj (Ljiliana) oraz Sandra Vukicevic (Mima). Zdjęcia kręcono w Kopenhadze.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.