Uwieść króla (Captivating the King)

Serial (KR) premiera: 21.01.2024

Uwieść króla to historia miłości króla Yi In oraz Kang Hee-soo, która przybyła na jego dwór z zamiarem zamordowania go. Produkcja należy do gatunku melodramatów historycznych. Uwieść króla jest południowokoreańskim serialem historycznym. czytaj więcej

Zakończony
Sezonów: 1
Epizodów: 16

Więcej o Uwieść króla

Netflix na styczeń 2024 - lista seriali i filmów

Netflix zaprezentował swoją nową ofertę programową. Jakimi produkcjami streamingowy gigant zaskoczy subskrybentów w styczniu 2024 roku?

Netflix na styczeń 2024 - lista seriali i filmów

grim_reaper, 20 grudnia 2023, 10:08

Netflix na styczeń 2024 - lista seriali i filmów

Serial: Uwieść króla

Uwieść króla to historia miłości króla Yi In oraz Kang Hee-soo, która przybyła na jego dwór z zamiarem zamordowania go. Produkcja należy do gatunku melodramatów historycznych.

Uwieść króla jest południowokoreańskim serialem historycznym. Głównymi bohaterami opowieści są król Yi In, który zmaga się z kryzysem politycznym i walczy o tron, oraz Kang Hee-soo, kobieta pragnąca go zabić z zemsty. Trafia ona na królewski król w stroju mężczyzny, lecz jej plany wkrótce ulegają zmianie. Zostaje ona bowiem oczarowana swoją niedoszłą ofiarą. W produkcji wystąpili m.in. Jo Jung-suk (Yi In), Shin Se-kyung (Kang Hee-soo), Lee Shin-young (Kim Myung-ha), Choi Dae-hoon (Yi Seon), Lee Gyu-hoe (Park Jong-hwan), Yang Kyung-won (Yoo Hyun-bo), Jo Sung-ha (Kim Jong-bae) oraz Son Hyun-joo (Kang Hang-sun).