Bukmacher (Bookie)

Serial (US) premiera: 30.11.2023

Bukmacher to opowieść o bukmacherze-weteranie, który musi walczyć o przetrwanie w obliczu legalizacji hazardu sportowego a także problemów prywatnych. Produkcja należy do gatunku komedii. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 8

Serial: Bukmacher

Bukmacher to opowieść o bukmacherze-weteranie, który musi walczyć o przetrwanie w obliczu legalizacji hazardu sportowego a także problemów prywatnych. Produkcja należy do gatunku komedii.

Bukmacher jest serialem komediowym zrealizowanym dla platformy HBO Max. Twórcą produkcji jest Chock Lorre (Teoria wielkiego podrywu, Dwóch i pół). Opowiada on historię Danny'ego, weterana w branży zakładów sportowych, który nie zawsze działał zgodnie z prawem. Teraz musi walczyć o przetrwanie, nie tylko po tym, jak hazard związany z obstawianiem wyników meczy został zalegalizowany, ale również w obliczu problemów z rodziną, klientami i współpracownikami. W produkcji wystąpili m.in. Sebastian Maniscalco (Danny), Omar J. Dorsey (Ray), Jorge Garcia (Hector), Andrea Anders (Sandra), Vanessa Ferlito (Lorraine), Maxim Swinton (Anthony) oraz Bob Clendenin (Gregory). Zdjęcia kręcono Los Angeles.