Na skrzydłach ambicji (As the Crow Flies)

Serial (TR) premiera: 03.06.2022

As the Crow Flies to stworzony przez Meriç Acemi dramat telewizyjny. Asli, młoda dziewczyna podstępem wkracza w dziennikarski świat show-biznesu. Szybko jednak przekonuje się, że droga po trupach, choć szybka, nie zawsze jest usłana różami. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 3
Epizodów: 24
Sezon 3
8 Epizodów
Premiera 11.04.2024
Wszystkie Sezony

Serial: Na skrzydłach ambicji

As the Crow Flies to stworzony przez Meriç Acemi dramat telewizyjny. Asli, młoda dziewczyna podstępem wkracza w dziennikarski świat show-biznesu. Szybko jednak przekonuje się, że droga po trupach, choć szybka, nie zawsze jest usłana różami. Już jako stażystka odkrywa ciemną stronę chęci bycia w centrum uwagi.

Na skrzydłach ambicji (As the Crow Flies) to turecki dramat telewizyjny. Produkcja została wyreżyserowana przez Meriç Acemi. Kiedy Asli wkracza w świat showbiznesu, nie przebiera w środkach, byleby jak najszybciej dostać się na sam szczyt. Młoda kobieta podstępem trafia na staż do popularnego prezentera. Nie trzeba wiele czasu nim na własnej skórze odczuje skutki zazdrości i usilnego poszukiwania uwagi. W rolach głównych Birce Akalay (jako Pan Kenan), Miray Daner (jako Asli) oraz Ibrahim Çelikkol (Müge).