Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Ich własna liga (A League of Their Own)

Serial (US) premiera: 11.08.2022

Ich własna liga (A League of Their Own) to komediodramat sportowy luźno oparty na prawdziwych wydarzeniach. Opowiada o Rocksford Peaches, żeńskiej drużynie baseballowej założonej w 1943 roku. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 8

Więcej o Ich własna liga

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 12-14 sierpnia 2022 roku

Ten weekend można spędzić w towarzystwie sympatycznego bohatera Marvela lub bezwzględnego łowcy wampirów, który dla córki zrobi wszystko. Ale nie są to jedyne warte uwagi nowości.

Co obejrzeć na Netflix, HBO Max, Disney Plus i Prime Video w weekend 12-14 sierpnia 2022 roku

Edyta Jastrzębska, 12 sierpnia 2022, 10:30

141538

Serial: Ich własna liga

Ich własna liga (A League of Their Own) to komediodramat sportowy luźno oparty na prawdziwych wydarzeniach. Opowiada o Rocksford Peaches, żeńskiej drużynie baseballowej założonej w 1943 roku.

Serial jest adaptacją filmu z 1992 roku o tym samym tytule. Osadzony jest w roku 1943 i opowiada o założeniu Rocksford Peaches, najbardziej utytułowanej drużyny baseballowej w historii żeńskiej ligi AAGPBL. Jego głównymi bohaterkami są Carson Shaw, która dołącza do zespołu po wyjeździe męża na wojnę oraz Maxine Chapman, fanka baseballu pragnąca rozpocząć karierę sportową mimo niechęci innych. W serialu wystąpili m.in. Abbi Jacobson (Carson Shaw), Chanté Adams (Maxine Chapman) i D’Arcy Carden (Greta Gill).

Zobacz zwiastun

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.