Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

28 dni grozy (28 Days Haunted)

Serial (US) premiera: 21.10.2022

28 dni grozy skupia się na przeżyciach trzech grup miłośników zjawisk paranormalnych, które spędzają 28 dni w jednych z najbardziej nawiedzonych miejsc w USA. Produkcja łączy elementy horroru i reality TV. czytaj więcej

Nowy sezon
Sezonów: 1
Epizodów: 6

Więcej o 28 dni grozy

28 dni grozy od Netflixa rozczarowało cię? Oto lista lepszych programów o zjawiskach paranormalnych

28 dni grozy Netfliksa spotkało się z dosyć chłodnym przyjęciem ze strony widzów. Produkcji nikt nie bierze na poważnie. Jeśli również należycie do grupy zawiedzionych, przedstawiamy Wam listę lepszych seriali z tego gatunku.

28 dni grozy od Netflixa rozczarowało cię? Oto lista lepszych programów o zjawiskach paranormalnych

Zbigniew Woźnicki, 26 października 2022, 16:40

143998

Serial: 28 dni grozy

28 dni grozy skupia się na przeżyciach trzech grup miłośników zjawisk paranormalnych, które spędzają 28 dni w jednych z najbardziej nawiedzonych miejsc w USA. Produkcja łączy elementy horroru i reality TV.

28 dni grozy jest serialem typu reality TV wyprodukowanym dla platformy Netflix. Śledzimy w nim poczynania trzech grup pasjonatów zjawisk paranormalnych, którzy zamierzają spędzić 28 dni w jednych z najbardziej nawiedzonych miejsc w Stanach Zjednoczonych. Wszystko to w ramach eksperymentu opartego na teoriach znanych egzorcystów, Eda i Lorraine Warrenów. W produkcji wystąpili m.in. Tony Spera, Shane Pittman, Jereme Leonard, Aaron Sagers, Amy Parks, Brandy Miller, Nick Simons, Aaron G. Thompson, Ray Causey oraz Sean Austin.

Filmomaniak.pl

Codzienne newsy o filmach i serialach.