Sara Mortensen

aktor

Sara Mortensen , ur.10 grudnia 1979w Paryżu jest francusko - norweską aktorką . Sara Mortensen jest córką artysty wizualnego ojca i aktorki Elisabeth Mortensen , która jest również nauczycielką teatru i reżyserką. czytaj więcej

Kim jest Sara Mortensen?

Sara Mortensen , ur.10 grudnia 1979w Paryżu jest francusko - norweską aktorką . Sara Mortensen jest córką artysty wizualnego ojca i aktorki Elisabeth Mortensen , która jest również nauczycielką teatru i reżyserką. Biegle posługuje się językiem francuskim i norweskim, a także angielskim. Po maturze robi rok hipochâgne , następnie studiuje historię, którą prowadzi do tytułu magistra . W latach 2001-2004 studiowała na Cours Florent , a następnie wyreżyserowała film krótkometrażowy: Faktur szansę .

Po wielu grach w teatrze występuje na przemian w telewizji i kinie, w szczególności w popularnym serialu Engrenages et Femmes de loi (2008), Josephine, ange garde (2014), Clem (2015) oraz w kinie kolejno w 15 i pół roku (2008) obok Daniela Auteuila i Lucie Lucas, Un homme et son chien (2009) Francisa Hustera, z Jean-Paulem Belmondo, 30 ° Couleur (2012) Luciena Jean-Baptiste , Les Trois Freres: Le Retour (2014) film wg i z Unknowns, Vicky (2015) z Victorią Bedos, Good Luck Algieria (2016) z Sami Bouajila i Chiarą Mastroianni oraz L'Idéal (2016) Frédérica Beigbedera .

W 2016 roku, jest Cindy, kucharz rocker w stylu, w sezonie 2 kucharzy i następnego roku, jest ona Kristina w komedii ma już swoje oczy przez Lucien Jean-Baptiste , z Aissa Maiga i Vincent Elbaz.

W 2017 roku Sara Mortensen grała kapitana policji w sezonie 2 Contact , na TF1. W 2018 i 2019 roku ponownie zagrała policjantkę w filmach telewizyjnych Les Mysteres de la basilique (z Isabel Otero ) i Les Mysteres du Bois Galant (z Olivierem Sitrukiem ), na France 3 .

W czerwiec 2019, zostaje zwolniona z telenoweli Plus belle la vie z powodu jej harmonogramu, który France 3 uważa za niezgodny z wymogami filmowania telenoweli, ale staje się Astrid Nielsen, autystyczną bohaterką serialu detektywistycznego Astrid i Raphaëlle , z Lolą Dewaere (która gra Raphaëlle) oraz Elisabeth Mortensen, jego własna matka, która gra rolę matki Astrid.

Sara Mortensen | Filmy i seriale

He Even Has Your Eyes

Ma nawet twoje oczy

Kristina

tytuł filmu lub serialu