Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon Disney+ TvFilmy

Rina Sawayama

aktor

Rina Sawayama jest japońsko-brytyjską piosenkarką, urodzoną w sierpniu 1990 roku w Niigacie. Można ją było zobaczyć m.in. w serialu Turn Up Charlie (jako Layla Valentine) oraz czwartej części Johna Wicka (jako Akira). czytaj więcej

Więcej o Rina Sawayama

Aktorka z Johna Wicka 4 przerażona tym, co Keanu Reeves wyczynia na planie

Prace nad czwartą częścią Johna Wicka trwają, a premiera filmu zbliża się wielkimi krokami. Aktorka grająca jedną z głównych ról wypowiedziała się na temat Keanu Reeves’a.

Aktorka z Johna Wicka 4 przerażona tym, co Keanu Reeves wyczynia na planie

Nicek, 6 lipca 2022, 13:55

140394

Kim jest Rina Sawayama?

Rina Sawayama jest japońsko-brytyjską piosenkarką, urodzoną w sierpniu 1990 roku w Niigacie. Można ją było zobaczyć m.in. w serialu Turn Up Charlie (jako Layla Valentine) oraz czwartej części Johna Wicka (jako Akira).

Gdy miała pięć lat, jej rodzina przeniosła się do Londynu. Gdy była na studiach na Magdalene College (kierunki psychologia i socjologia), rozpoczęło się jej zamiłowanie do muzyki. Założyła m.in. hip-hopowy skład Lazy Lion. Po zakończeniu edukacji rozpoczęła karierę solową. W 2013 roku pojawił się jej pierwszy singiel, zatytułowany Sleeping in Waking. Od czasu do czasu zajmuje się również modelingiem i aktorstwem. Można ją było zobaczyć m.in. w serialu Turn Up Charlie (jako Layla Valentine) oraz czwartej części Johna Wicka (jako Akira).

Rina Sawayama | Filmy i seriale

John Wick: Chapter 4

John Wick: Chapter 4

Akira

tytuł filmu lub serialu